Ps4 Kırma | Ps3 Kırma, Ps3 Oyun Yükleme, Ps3 Super Slim Kırma

Ps4 Kırma 2017

Bu yazımızda oyun severlerin gözdesi olan playstation 4’e oyun nasıl yüklenir onu göstericeğiz.

Ps4 Kırma 2017 İxir Playstation Güvencesiyle Yapılmaktadır ! Hemen Arayın : 0212 213 8716

Bu kırma işi kolay sananlar için sandığınız kadar kolay değildir emek gerektiren bir iştir. Şimdi ps4 kırma işlemlerini size anlaşılır bir dille adım adım anlatacağım.

PS4 KIRMA
ps4 kırma

Ps4 Çip Kırma, Ps4 Mtx Çip Takma

Playstation 4 oyununuzu internetten indirdiniz ve oyunu ps4’e kopyaladınız, bunu multiman oyun çalıştırma programı ile çalıştırdınız ama hata mı verdi hata vermesi üzerine güncellemeye tıkladığınızda bu işlemi gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelmektedir ve oyunu açamayacaksınız. Güncelleme işlemini yaptığınızda ise playstation 4 ünüz orijinal haline dönecektir ve bu işlemleri tekrar yapmak zorunda kalacaksınız. Yani oyunları tekrar yükleyeceksiniz.

PS4 kırma İşlemi

Winrardan yukarıda gösterdiğim gibi çıkarma işlemi yaptıktan sonra oyun konsoluna nasıl yüklenir onu size göstereceğim. Flash belleğinizi bilgisayara taktıktan sonra usb nize format atmak zorundasınız bu formatıda FAT42 şeklinde yapmalısınız aksi taktirde playstationumuz belleğimizi görmeyecektir. Fat42 formatını yapmak için ise FAT42 FORMARTTER adlı programı indirerek format işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemide halletikten sonra flash bellekte bir games isimli klasör açıyoruz indirdiğimiz oyunu buraya kopyalıyoruz. Bu işlem bittikten sonra ise usb belleğimizi bilgisayarımızdan çıkarıyoruz ve playstationumuzdaki usb ye takıyoruz. Multiman programına giriyoruz, 10 saniye bekledikten sonra oyunumuz multiman programında yer alacaktır, ister bu şekilde oynayın istersenizde harici hard diskinizdeki oyunu playstation4’ün kendi hafızasına kopyalayın, kopyalama şu şekilde MULTİMAN’da oyunun üzerine geliniz kare tuşuna bastıktan sonra ise bir menü gelecektir, Kopyala simgesinin üzerine gelip X tuşuna bastığınızda oyunu PS4’ün kendi hafızasına kopyalayacaktır, bu işlem oyunun kapladığı yere göre değişebilir.

Ps4 Kırma Nasıl Yapılır?

İstediğiniz oyunu öncelikle internetten seçtikten sonra onu herhangi bir yolla indiriniz. Bunun bir zorluğu olduğunu sanmıyorum. Kolaylıkla istediğiniz oyunu indirebilirsiniz. Oyunları bilgisayarınıza indirdikten sonra winrar dosyasından çıkarma işlemini yapmalısınız çünkü internetten indirdiğiniz oyunlar winrar dosyası ile sıkıştırılmış haldedir. Oyunu indirdikten sonra winrarlı dosyaya geliniz ve sağ tıkla oyunu ordan çıkarınız. Çıkardığınız oyun klasör haline gelecektir bu kasörü kolaylıkla kopyalayabilirsiniz.

 

Kaynak : http://www.ixirplaystation.com/ps4-kirma