Ps3 Super Slim Kırma | Ps3 Kırma, Ps3 Oyun Yükleme, Ps3 Super Slim Kırma

Ps3 Super Slim Kırma

Playstation 3 kırma başlığının kısa anlatımı olan Ps3 Super Slim kırma sadece playstation 3 modelleri üzerinde gerçekleşecek işlemdir. Kırma denilirken tabi ki cihazı sert bir taşla kırma işleminden bahsediyoruz. Cihaz programında yapılan değişilikler kırma işlemine tabidir.

Bilgisayar teknoljisinin her geçen gün ilerlemesi ile oyunlarda çok kompleks bir hale gelmiş bulunmaktadır. playstation oyunlarının oyun oynama kültürü içerisinde daha farklı bir yer edinmesi ile playstation oyunları daha fazla önem kazanmış bulunmaktadır.

Günden güne gelişen programlama yazılımı ile birlikte playstation modellerinin yeni modülü karşımıza çıkmaktadır. Daha iyi bir programlama ile daha fazla oyun barındıran yeni serilerde kendi üzerinde yazılımı gerçekleşen oyunlar oynayabilirsiniz. Ancak bir telefonun şifresi kırmak gibi playstation cihazının kırılmasıda mümkündür. Kırılmanın sağlanması ile cihaza daha fazla oyun yükleme imkanı bulunmaktadır.

Ps3 Oyun Kırma

Ancak şimdiden belirtelim kırma ile sağlanan oyun yükleme yasal olmayan bir işelm yapmaktır. Yani cihaz kırılması ile yüklenen oyunların tamamı korsan oyunlardır. Korsan oyunun yüklenmesi lile para vermeden oyun yükleme işlemi sağlanır.

Ancak yinede altını çizerek söylememiz gerekir ki bu işlem korsan bir işlemdir. Korsan yolunu tercih ederek herhangi bir ödeme yapmadan cihazın hafızasına oyun yüklemesi yapılmaktadır.

Playstation Nasıl Kırılır?

playstation kırma, cihaz modellerine göre değişen kırma işleminin yapılmasıdır. Yani cihaz programlamada yapılan oyun koruma ya da cihaz koruması olarak belirlenen koruma işleminin ortadan kaldırılmasıdır.

Peki playstation nasıl kırılır? Bu sorunun cevabını vermemiz için ilk aşama olan cihaz modeli hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Yani tüm playstation modelleri aynı olmadığı için üstlerinde yapılan kırma işlemi de farklılık göstermektedir.

Her ne kadar piyasada şu ya da bu gibi playstation modelleri kırılamaz gibi bir durum söz konusu olsa bile aslınta tüm playstation modellei kırılmaktadır.

Kırılan Playstation Modelleri

Özellikle internet üzerinde daha çok bulunan şu ya da bu model playstation modelleri kırılır gibi tabirler bulunsa da kırılan playstation modelleri tüm modelleri kapsamaktadır. Her bir modelin üzerindeki yazılım farklı olması nedeni ile farklı teknilerin uygulanması ile tüm playsitation modelleri kırılmaktadır.