Playstation 3 Kırma | Ps3 Kırma, Ps3 Oyun Yükleme, Ps3 Super Slim Kırma

Playstation 3 Kırma

Arkadaşlar artık beklenen oldu ve ps3 kırıldı. Artık bir oyuna yüksek meblalar ödemeniz gerekmiyecek . playstation 3 de ucuz oyunlar devri başlayacak. Tabiki bu muhteşem güzellik biz oyun severlerin işine geldi. Daha ucuza fazla masraf yapmadan playstation 3’ün keyfini çıkarmaya Playstation 3 Kırma ile devam edeceğiz. Detaylar için 0212 213 8716 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Ps3 Oyun Yükleme

Ps3 Kırma Nasıl Yapılır?

Playstation 3’de kopya oyun çalıştırmaya yarayan usb boyutundaki Kırma içine oyun atıp kolay bir şekilde oynamanızı sağlayan bir flash bellektir. Tabiki bu ürünün farklı boyutlarda ve şekillerde boyutu mevcuttur. Bu sayede playstation 3 de indirdiğimiz oyunları Kırmak’dan çalıştırmamıza olanak sağlayan bir donanımdır. Bağlantı usb üzerinden yapılmakta olup cihazınızın hiçbir yerini açılmaya ihtiyaç yoktur. Playstation 3 de sonunda ucuz oyun keyfini yaşatacak bu ürün sayesinde harddiske attığınız tüm oyunları direk oynama keyfi olacak. Peki bunu oynayabilmek için kırma işlemi yapılması gerekmektedir. Playstation 3 üzerindeki işletim sisteminin kurcalanarak ucuz yolla oyun oynanabilir hale getirilmesidir.

2.Özellikleri

Ürünün cihaz üzerinde sürekli takılı kalmasına gerek yoktur. İstediğin zaman tak çıkar.
Güncellenebilmektedir. Bu yönü çok iyidir güncelleme geldiğinde yükleyebilirsiniz.
Hem dahili hemde harici HDD üzerinden oyunlarınızı çalıştırabilirsiniz.
Dünyadaki tüm bölgeleri desteklemektedir. Öğrn: USA PAL, JAP, KOREA
Bluray dis’e ihtiyaç duymadan çalıştırabilirsiniz.
Home brew uygulamaları çalıştırmaktadır. Öğrn: emülatör
Brick riski taşımaz, buda cihazınızın garantisini hiçbir şekilde etkilemez.
Downgrade desteği vardır (3.42, 3.50, 3.55 ‘den 3.41).

Neden Almalıyım ?

Neden almalısınız sorusuna en iyi cevap uygun fiyata oyun oynamanızı sağlıyor daha ne olsun. Oyun severlerin çok masraf yapmadan özellikle playstation gibi bir oyun cihazında masraf yapmadan oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Piyasadaki 130 türk lirası değerindeki bir oyunu 10 türk lirası gibi makul bir ücrete satın alabilirsiniz. Bazı oyunları ücretsiz bir şekilde de indirebilir öyle oynayabilirsiniz. Ben sizin yerinizde olsam bu cihazı kaçırmazdım hemen sahip olurdum. Bir oyuna o kadar yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmazdı. Bütçenizden tasarruf ederek bu sayede daha çok oyuna sahip olabilirsiniz.